Zahradnické nářadí pro děti

Dětskou motyku, hrábě, kolečko a ostatní dětské nářadí na zahradu ocení každý malý zahradník. A každého malého zahradníčka pomocníčka ocení zase dospěláci.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Dětský traktor šlapací s vlečkou zelený

za 1243 Kč na Hračky 4kids.cz
Zelenočerný šlapací traktor s vlekem je určen dětem od 3 let, které mohou rozjet tento robustní stroj vlastní silou. Přednosti: vede děti k aktivnímu pohybu vysoce stabilní Skladba a funkčnost: přívěs je odpojitelný vyrobeno z kvalitního odolného plastu propracovanost do nejmenších detailů Kupte dětem šlapací traktor Dolu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry vč. přívěsu: 173x 52 x 45 cm Hmotnost: 8,7 kg Nosnost: 50 kg
Výrobce (značka): Dolu
Do obchodu

Bublifuková sekačka

za 599 Kč na Pompo.cz
Pro malé zahradníky, kteří rádi pomáhají svým rodičům při práci na zahradě, je zde ideální nářadí! Při zapnutí sekačky se musí otočit kolečkem, až uslyšíme cvaknutí. Poté sekáš a při tom tvoříš stovky bublinek. Bublinová sekačka během jízdy vypouští jednu bublinu za druhou. Výška rukojeti: cca 50 cm Sekačka je na 4 AA baterie, které nejsou součástí balení.Baterie se musí do sekačky řádně zacvaknout.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

62104 zahradní traktůrek j.deere s příslušenstvím a figurkou

za 499 Kč na Hračky 4kids.cz
Traktor John Deere je jedním z detailně zpracovaných modelů Bruder. Kluci mohou traktor ovládat pomocí volantu či prodlouženého volantu. Stačí když ho zasunou skrze střešní otvor a mohou traktor ovládat snadněji. K traktoru mají připojený také čelní nakladač a v zadní části valník s opěrnou nohou, který obohacuje funkce traktoru. Traktor je kombinovatelný s dalšími figurkami Bworld. Funkčnost a skladba: pohyblivá přední lžíce, odpojitelný valník pohyblivé končetiny a hlava figurky do 3 směrů ruce figurky mohou držet předměty nebo se držet strojů a vozidel Obsah balení: zahradní traktůrek, vlečka, přední radlice figurka zahradníka ze série Bworld Kupte chlapcům traktor John Deere s figurkou! Vhodné pro děti od 4 let Výška: 11 cm Materiál: plast Země původu: Německo
Výrobce (značka): Bruder
Do obchodu

Ať se blíží jaro, zahrádkářská sezóna je už v plném proudu nebo je potřeba na podzim pomoc se sklizní, po celý rok, tedy kromě zimy, ale jinak v každém ročním období od jara až do podzimu, si děti mohou hrát venku na zahradě na zahradníky, malé pěstitelé, zemědělce nebo farmáře. Když svou hrou navíc pomohou rodičům nebo babičce s dědou s prací na zahrádce, bude z této zábavy dvakrát větší potěšení.

Dětské nářadí na zahradu bývá plastové. A je tedy bezpečné. Některé díly zahradnických nástrojů mohou být i z kovu. A tedy se s nimi dá doopravdy pracovat. Takové zahrádkářské nářadí a nástroje děti uplatní na poli při okopávání záhonků nebo třeba na louce při shrabování listí.

Co všechno se dá koupit jako dětské nářadí pro zahradníka?

Počínaje různými lopatkami a hráběmi, přes motyky na okopávání záhonků nebo tolik populární konvičky na zalévání kytek až po složitější nástroje jako jsou zahradnické nůžky, např. na zastřihování živého plotu. Koupit se dají ale i mnohem techničtější věci jako je sekačka na trávu nebo rovnou malý dětský traktor.

Ale kdybych měl vybrat tu nejoblíbenější hračku z kategorie dětského zahradnického nářadí, pak to bezpochyby bude kolečko. Děti s kolečkem rádi jezdí, vozí v něm cokoliv a pokud pořídíte dětem kolečko robustní konstrukce, co něco vydrží, nejlépe tedy plechové, určitě žádný kluk neodolá a bude chtít někoho (třeba sestřičku) v kolečku svést. A to pak je ta pravá zábava!

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluci
Věk dítěte:
  • od 3 let
  • do cca 8 let (starší děti již zpravidla zvládnou bezpečně pracovat s opravdovým manuálním nářadím)

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 67%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 499 do 1243 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 690 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


01. 03. 2020, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: