Zahradnické nářadí pro děti

Dětskou motyku, hrábě, kolečko a ostatní dětské nářadí na zahradu ocení každý malý zahradník. A každého malého zahradníčka pomocníčka ocení zase dospěláci.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Ať se blíží jaro, zahrádkářská sezóna je už v plném proudu nebo je potřeba na podzim pomoc se sklizní, po celý rok, tedy kromě zimy, ale jinak v každém ročním období od jara až do podzimu, si děti mohou hrát venku na zahradě na zahradníky, malé pěstitelé, zemědělce nebo farmáře. Když svou hrou navíc pomohou rodičům nebo babičce s dědou s prací na zahrádce, bude z této zábavy dvakrát větší potěšení.

Dětské nářadí na zahradu bývá plastové. A je tedy bezpečné. Některé díly zahradnických nástrojů mohou být i z kovu. A tedy se s nimi dá doopravdy pracovat. Takové zahrádkářské nářadí a nástroje děti uplatní na poli při okopávání záhonků nebo třeba na louce při shrabování listí.

Co všechno se dá koupit jako dětské nářadí pro zahradníka?

Počínaje různými lopatkami a hráběmi, přes motyky na okopávání záhonků nebo tolik populární konvičky na zalévání kytek až po složitější nástroje jako jsou zahradnické nůžky, např. na zastřihování živého plotu. Koupit se dají ale i mnohem techničtější věci jako je sekačka na trávu nebo rovnou malý dětský traktor.

Ale kdybych měl vybrat tu nejoblíbenější hračku z kategorie dětského zahradnického nářadí, pak to bezpochyby bude kolečko. Děti s kolečkem rádi jezdí, vozí v něm cokoliv a pokud pořídíte dětem kolečko robustní konstrukce, co něco vydrží, nejlépe tedy plechové, určitě žádný kluk neodolá a bude chtít někoho (třeba sestřičku) v kolečku svést. A to pak je ta pravá zábava!

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluci
Věk dítěte:
  • od 3 let
  • do cca 8 let (starší děti již zpravidla zvládnou bezpečně pracovat s opravdovým manuálním nářadím)

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 67%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 79 do 829 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 200 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


01. 03. 2020, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: