RC auto NIKKO VaporizR Amphibie

Terénní obojživelné auto na dálkové ovládání.

Terénní auto na dálkové ovládání je snem každého kluka. Když s takovým autem pak může navíc vjet i do vody nebo s ním řádit na sněhu, je radost z této hračky dvojnásobná. Přinášíme další ověřený tip na dárek pro kluky. Možná ještě i pod stromeček na letošní Vánoce.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější vaporizr se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Ježdění s RC autíčkem v závějích sněhu, to je něco pro dnešní zasněžené dny. A přesně takovou zábavu nabízí terénní čtyřkolka na vysílačku VaporizR. Jde o plnokrevný obojživelník, který zdolá každý terén a kterému nevadí voda ani sníh.

Zpracování RC modelu autíčka je na velmi vysoké úrovni, takže se nemusíte bát, že by prudký vjezd do dolíku nebo skok přes hrbol z autíčka takříkajíc vytřepal plechy.

RC autíčko VaporizR vyrábí renomovaný výrobce, společnost Nikko.

Teréňák VaporizR pohání dva motory, které umožňují autíčku otočit se takříkajíc na desetníku, tzn. o 360°. Auto dosahuje rychlosti až 15 km/h. V terénu oceníte náhon na všechna kola (4 x 4). Součástí balení jsou baterie (6V Pack&Charger + 1x9V).

Auto je dokonalé, kluci ho nedají z ruky, budou se o něj tahat se svými tatínky a budou chtít chodit pořád s autíčkem ven jezdit (a budou na auto myslet, i když bude na nabíječce). Jedna vada na kráse tady ovšem je. V tuto předvánoční dobu už je pravděpodobně všude auto VaporizR vyprodané, bohužel stejně jako spousta jiných skvělých hraček, které tím, jakou porci zábavy nabízí, vybočují z řady.

RC auto NIKKO VaporizR Amphibie
RC auto NIKKO VaporizR Amphibie

Ale pokud auto neseženete ještě před Vánoci, kupte ho dětem později. V létě si s autíčkem stejně vyhrají u vody, jako by si vyhráli teď ve sněhu. RC auto NIKKO VaporizR Amphibie se dá koupit přibližně za patnáct stovek až dva tisíce Korun.

Další možností je koupit jiný RC model od výrobce Nikko. V sortimentu tohoto výrobce najdete celou řadu zajímavých modelů na dálkové ovládání včetně několika terénních aut.

14. 12. 2012, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: