Figurky dinosaurů

Přestože většinou vypadají hrozivě, jsou dinosauří figurky oblíbené hračky. S dinosaury si hrají kluci i dívky a velmi rádi je okusují i pejsci. Podívejte se na ty nejzajímavější figurky dinosaurů.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Kterého dinouše mají děti nejraději?

Nejoblíbenější dinosaurus je bezesporu nebezpečný Tyrannosaurus rex se svými obrovskými zuby a hrozivými drápy. Líbí se také ptakoještěři jako je Pterodaktyl, protože umí lítat. A medaili za nejroztomilejší dinosauří figurku by si odnesl některý z býložravců, možná nejznámější z nich: Brontosaurus.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 73%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 79 do 1399 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 440 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


04. 04. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: