Figurky dinosaurů

Přestože většinou vypadají hrozivě, jsou dinosauří figurky oblíbené hračky. S dinosaury si hrají kluci i dívky a velmi rádi je okusují i pejsci. Podívejte se na ty nejzajímavější figurky dinosaurů.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Jurský svět tyrannosaurus rex se zvuky

za 1299 Kč na Hračky 4kids.cz
Velký dinosaurus je jedním z obávaných predátorů Jurského světa: Nadvláda v jeho nejnovější podobě. Figurka je detailně propracovaná, její části těla jsou pohyblivé. Děti si tak s obávaným dinosaurem snadno přehrají akční scénky z filmu. V nabídce dalších samostatných produktů můžete vybírat jak z pohyblivých prehistorických ještěrů, tak z ještěrů vydávajících ohlušující řev. Skladba a funkčnost: stiskem tlačítka se spustí kousání a řev vylepšené žvýkání, pohyb ocasu ze strany na stranu pohyblivé klouby, autentické barvy, realistická textura Upozornění: chytré zařízení není součástí balení Vyberte dětem akční figurky pravěkých ještěrů! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 3 x LR44 (součást balení) Rozměry balení: 56 x 25,5 x 11,5 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

70626 saichania: obrana robota bojovníka

za 1299 Kč na Hračky 4kids.cz
Saichania s figurkou lidského bojovníka je připraven představit dětem svoji bojovou sílu. Jako obávaný predátor je vybaven brněním, aby obstál v souboji s nebezpečným robotem. Děti si s nimi mohou přehrát příběh, který bude inspirovaný scénkami s animovaného filmu Jak vycvičit draka. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky a jednotlivé dílky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Obsah balení:  dinosaurus, 2 postavičky, robot další doplňky Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 73 Výška figurky: 7,5 cm Rozměry balení: 34,8 x 38,5 x 12,3 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

Paw patrol dino věž se zvuky

za 1289 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino záchranná věž s fungujícím periskopem v horní části, nabízí přehled o dinosaurech a jejich pohybu. Poté co si děti připraví herní set s kopulí mohou se pustiti do zajímavé transformace , kdy stiskem tlačítka aktivují mechanismus měnící kopuli na věž. Rexovo vozidlo zaparkované v na vrcholu základny se ocitne na vrcholu věže. V balení najdou děti dinosauří figurku, která je až do rozbalení překvapením. Tohoto dinosaura může Rex se svým vybavením kdykoli zachránit při jeho potížích. Děti si mohou přehrát záchrannou misi přesně podle animovaného seriálu. Funkčnost: transformace se aktivuje stiskem tlačítka stlačením tlačítka uvnitř Rexovy laboratoře se aktivují zvukové efekty Obsah balení: Paw Patrol Dino záchranná věž, figurka, vozidlo tajemná dinosauří figurka, instrukce Kupte dětem Dino záchrannou věž! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 3 x LR44 1,5V (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

70625 spinosaurus: dvojitá obranná síla

za 1289 Kč na Hračky 4kids.cz
Spinosaurus s figurkami lidských bojovníků je připraven představit dětem svoji bojovou sílu. Jako obávaný predátor je vybaven brněním, aby obstál v souboji s nebezpečným robotem. Děti si s nimi mohou přehrát příběh, kdy byl dino byl osvobozen od Dino Rock, a se svými přáteli Samu a Aylou bojuje proti zrádným bojovým strojům. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky a jednotlivé dílky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Obsah balení:  dinosaurus, 2 postavičky, robot další doplňky Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 46 Výška figurky: 7,5 cm Rozměry balení: 34,8 x 38,5 x 14,1 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

Jurský svět t-rex útočí

za 1279 Kč na Hračky 4kids.cz
Tyrannosaurus Rex , tentokrát jako figurka, vyrobená podle filmu. Její působivý vzhled podtrhuje autentická barva a realistická textura. Funkčnost: vydává dinosauří řev má pohyblivé klouby pohybuje se realistickou chůzí Vyberte dětem akční figurky pravěkých ještěrů! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 3 x LR44 (součást balení)
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Jurský svět dinosaurus se zvuky

za 1159 Kč na Hračky 4kids.cz
Velký dinosaurus je jedním z obávaných predátorů Jurského světa: Nadvláda v jeho nejnovější podobě. Figurka je detailně propracovaná, její části těla jsou pohyblivé. Děti si tak s obávaným dinosaurem snadno přehrají akční scénky z filmu. V nabídce dalších samostatných produktů můžete vybírat jak z pohyblivých prehistorických ještěrů, tak z ještěrů vydávajících ohlušující řev. Skrytou záložku DNA mohou děti naskenovat chytrým zařízením a oživit prehistorického ještěra rozšířenou digitální hrou. Skladba a funkčnost: nabízí epické zvukové efekty, úderný útok a obrovské drápy pohyblivé klouby, autentické barvy, realistická textura Upozornění: chytré zařízení není součástí balení Vyberte dětem akční figurky pravěkých ještěrů! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 3 x LR44 (součást balení) Rozměry balení: 38 x 29 x 8,5 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Jurský svět mosasaurus ochránce oceánu

za 1159 Kč na Hračky 4kids.cz
Mosasaurus je jedním ochráncem oceánu Jurského světa v jeho nejnovější podobě. Figurka je detailně propracovaná, její části těla jsou pohyblivé. Děti mohou dinosaura oživit rozšířenou digitální hrou, a to po naskenování záložky, pomocí chytrého zařízení. Děti si tak s obávaným dinosaurem snadno přehrají akční scénky z filmu. V nabídce dalších samostatných produktů můžete vybírat jak z pohyblivých prehistorických ještěrů, tak z ještěrů vydávajících ohlušující řev. Je vyrobena z 454 g plastu, který se získává do 50 kilometrů od vodních toků v oblastech, kde chybí formální systémy sběru odpadu. Funkčnost: pohyblivá čelist Upozornění: chytré zařízení není součástí balení Vyberte dětem akční figurky pravěkých ještěrů! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Rozměry: 22 x 69 cm Materiál: plast
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Kterého dinouše mají děti nejraději?

Nejoblíbenější dinosaurus je bezesporu nebezpečný Tyrannosaurus rex se svými obrovskými zuby a hrozivými drápy. Líbí se také ptakoještěři jako je Pterodaktyl, protože umí lítat. A medaili za nejroztomilejší dinosauří figurku by si odnesl některý z býložravců, možná nejznámější z nich: Brontosaurus.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 73%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 79 do 1299 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 470 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


04. 04. 2020, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: