Hot wheels. Autíčka, dráhy a doplňky

Autíčka Hot Wheels uhánějí po závodní dráze. Klukům okolo dráhy planou oči nadšením. Víte, proč se jim tak moc líbí zrovna tato hračka? Pojďte se podívat!

Hot Wheels, to jsou autíčka, závodní dráhy a nejrůznější doplňky a hračky s motivy autíček ze série Hot Wheels.

HOT WHEELS

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Autodráha go 62553 hot wheels

za 2799 Kč na Hračky 4kids.cz
Hot Wheels autodráha, včetně dvou závodních autíček. V nabídce je i bohaté příslušenství jako je napájecí díl, mechanické počítadlo kol, ovladač rychlosti, mantinely a možnost připojení dalšího příslušenství. Přednosti dráhy:   snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou Obsah balení: 1 auto Hot Wheels - Night Shifter 1 auto Hot Wheels - HW50 Concept rovinky, looping, kolmá stěna křižovatka, zatáčky křížení dráhy, zúžení dráhy 1 napájecí díl 61666 1 díl s počítadlem kol 88107 2 ovladače rychlosti 61663 trafo, podpěry, mantinely náhradní kontaktní kartáčky náhradní vodící lišty, návod Závoďte si s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast, kov, magnet Délka trati: 6,4 m Měřítko: 1:43 Frekvence: 2,4 GHz Rozměry po sestavení: 212 x 93 cm
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Autíčka Hot Wheels

Vypadají jako obyčejné malé angličáky. A vlastně tato autíčka na hraní ani ničím jiným nejsou. Jen možná mají trochu lepší podvozky s dobrými kolečky, aby auta klukům dobře jezdila. Co jezdila, závodila! Hot Wheels jsou totiž především závodní speciály, které brázdí speciální závodní dráhy.

Autíček Hot Wheels existuje neuvěřitelné množství. Dají se koupit sady autíček s dvaceti nebo třeba rovnou s padesáti auty. Každé autíčko je jedinečné, má svůj promyšlený design, atraktivní vzhled a budí u malých šoférů emoce. Stejně tak, jak to koneckonců umí i opravdová auta: Rozdmýchat vášně u velkých kluků.

Dráha Hot Wheels

Plastové kolejničky, po kterých nejezdí vláček, ale peláší auta. To je základní princip dráhy pro autíčka od Hot Wheels. Rovná dráha by ale byla nuda. Proto kluky nejvíce lákají všechny ty zatáčky, serpentiny, klopené zatáčky, přejezdy a přeskoky. Dráhu Hot Wheels zvládne sestavit každý trošičku zručnější kluk, podle obtížnosti řekněme od šesti let. A když něco nejde, se stavbou závodní dráhy určitě rád pomůže tatínek, vždyť taky býval klukem, který si rád hrál s autíčky.

Dráhy se dají koupit v různých variantách. Jednotlivé sestavy se většinou dají k sobě vzájemně napojit, takže závodiště pro autíčka Hot Wheels se může rozrůstat prakticky donekonečna.

Garáž, automyčka a další Hot Wheels vychytávky

K dráze Hot Wheels se dají napojit různé doplňky, které hru s autíčky posunout ještě o level výše. Oblíbené jsou garáže pro auta Hot Wheels, automyčka (kluci mají rádi třeba tu s aligátorem) a podobné doplňky jako např. track builder.

Komu koupit autíčka Hot Wheels?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
Věk dítěte:
  • od 3-5 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

07. 09. 2020, aktualizovano 04. 10. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: