Sběratelské figurky Funko Pop

Víte, jak se pozná, že postava z filmu nebo z knihy anebo zpěvák či sportovec je opravdu slavný a oblíbený? Dá se koupit jako figurka Funko Pop!

FIGURKY FUNKO POP

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Postavičky od značky Funko, tedy figurky Funko Pop! jsou licencované sběratelské figurky. To znamená, že každá licencovaná figurka byla vytvořena se souhlasem majitele práv k této postavě či v případě živých lidí se souhlasem samotné osobnosti. Postavičky Funko Pop jsou proto stoprocentní originály, tedy originální figurky.

Do společnosti slavných, kteří získali svůj protějšek v podobě figurky Funko Pop, se nedostane pochopitelně jen tak někdo. Najdeme zde především ty nejslavnější filmové, pohádkové a knižní postavy jako jsou postavy ze série Harry Potter, Fantastická zvířata, Pán prstenů (Hobit, Gandalf) nebo Avengers, Toy story. Nemohou chybět ani postavičky z kreslených pohádek od Walta Disneyho v čele s Mickey Mousem. Pozadu nezůstávají ani další oblíbené animáky, tentokráte však spíše pro dospělé jako je South park a slavný Cartman. Jako figurky Funko Pop si můžete koupit také hrdiny a padouchy z počítačových her (Fortnite). Pro dospělejší „děti“ tady máme postavy ze světa Hry o trůny (Game of thrones), Muže v černém nebo konečně také reálné živé osobnosti. Co takhle hokejista David Pastrňák, zpěvák Freddie Mercury nebo Kissáci jako figurky Funko Pop? I toto je možné do své sbírky pořídit.

Funko Pop! – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 349 do 1199 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 440 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Figurky ze sbírky Funko Pop! jsou krásným dárkem pro všechny sběratelé figurek. Potěší i ty, kteří si zamilovali nějakou fiktivní postavičku nebo jsou fanoušky slavného zpěváka, sportovce nebo herce. A také pro ně bude figurka z kolekce Funko Pop! hezkým překvapením, když svůj idol dostanou jako dárek.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • a především sběratelé jakéhokoliv věku
Věk dítěte:
  • od 3 do 99 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 73%

20. 11. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: