Sběratelské figurky Funko Pop

Víte, jak se pozná, že postava z filmu nebo z knihy anebo zpěvák či sportovec je opravdu slavný a oblíbený? Dá se koupit jako figurka Funko Pop!

FIGURKY FUNKO POP

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Postavičky od značky Funko, tedy figurky Funko Pop! jsou licencované sběratelské figurky. To znamená, že každá licencovaná figurka byla vytvořena se souhlasem majitele práv k této postavě či v případě živých lidí se souhlasem samotné osobnosti. Postavičky Funko Pop jsou proto stoprocentní originály, tedy originální figurky.

Do společnosti slavných, kteří získali svůj protějšek v podobě figurky Funko Pop, se nedostane pochopitelně jen tak někdo. Najdeme zde především ty nejslavnější filmové, pohádkové a knižní postavy jako jsou postavy ze série Harry Potter, Fantastická zvířata, Pán prstenů (Hobit, Gandalf) nebo Avengers, Toy story. Nemohou chybět ani postavičky z kreslených pohádek od Walta Disneyho v čele s Mickey Mousem. Pozadu nezůstávají ani další oblíbené animáky, tentokráte však spíše pro dospělé jako je South park a slavný Cartman. Jako figurky Funko Pop si můžete koupit také hrdiny a padouchy z počítačových her (Fortnite). Pro dospělejší „děti“ tady máme postavy ze světa Hry o trůny (Game of thrones), Muže v černém nebo konečně také reálné živé osobnosti. Co takhle hokejista David Pastrňák, zpěvák Freddie Mercury nebo Kissáci jako figurky Funko Pop? I toto je možné do své sbírky pořídit.

Funko Pop! – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 369 do 1489 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 470 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Figurka Harry Potter 10 cm

Obrázek hračky Figurka Harry Potter 10 cm

Figurky ze sbírky Funko Pop! jsou krásným dárkem pro všechny sběratelé figurek. Potěší i ty, kteří si zamilovali nějakou fiktivní postavičku nebo jsou fanoušky slavného zpěváka, sportovce nebo herce. A také pro ně bude figurka z kolekce Funko Pop! hezkým překvapením, když svůj idol dostanou jako dárek.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • a především sběratelé jakéhokoliv věku
Věk dítěte:
  • od 3 do 99 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 73%

20. 11. 2020, aktualizováno 03. 05. 2023 Facebook icoE-mail ico
Štítky: