Plyšová kočka

Milovníci koček chovají doma jistě kočku živou, pokud mohou. Roztomilá plyšová kočka udělá radost dětem i všem příznivcům kočiček, kteří si kočičí srst v bytě třeba nemohou dovolit.

PLYŠOVÁ KOČKA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Fur Fluff interaktivní plyšové koťátko

za 899 Kč na Hračky 4kids.cz
Interaktivní koťátko je mazlíkem, který dětem ožije pod rukama. Vyklube se jim z plyšové kuličky. Poté bude reagovat na jejich podněty. Skladba a funkčnost: s koťátkem lze házet, koulet lze ho krmit, zpívat s ním písničky a hrát hry má více než 50 zvuků a reakcí Potěšte děti milým koťátkem Fur Fluff! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast, textil Rozměr kuličky: 20 cm Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Purse Pets interaktivní kabelka plyšová Kočka

za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Interaktivní kabelka s motivem kočky je laděná do světle růžové barvy. Symbolika kočky je doplněna velkýma mrkacíma očima a reliéfním prvkem. Funkčnost: velké mrkací oči reagující na dotykový senzor aktivace stiskem tlačítka v rohu kabelky vydává zvukové efekty a mrká očima vydává až 25 zvuků, včetně krátkých melodií mechanismus je na baterie a je schovaný uvnitř kabelky Kupte holčičkám zábavnou kabelku! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plyš Baterie: 3 x AAA 1,5V (součást balení) Rozměr kabelky: 18 x 11 x 6 cm
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Plyšový kamarád kočka mína interaktivní 25 cm

za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Interaktivní kočička laděná do hnědé barvy, zdobená bílou náprsenkou, čeníškem i tlapkami, patří do skupiny hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Při hraní kočička ožije dětem pod rukama. Je dodávána v krabičce, která může sloužit kočičce jako boudička. Funkčnost: vrtí ocáskem, hýbe hlavou vydává zvuky mňoukání Kupte dětem mazlíka domů i na cesty! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Délka: 25 cm Baterie: 3 x AA 1,5V (jsou součástí) Rozměr balení: 23 x 23 x 13,5 cm
Výrobce (značka): Rappa
Do obchodu

Kočka usínáček plyšový 24x24cm

za 179 Kč na Hračky 4kids.cz
Něžná kočička usínáček s puntíkovanou dečkou, nabízí dětem milou uklidňující společnost. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Dečku mohou děti muchlat a přitulit si společně se zajíčkem pro poklidné usínání. Je měkkounký a pro miminka bezpečný. Kupte dětem usínáčka na dobrou noc! Vhodné pro děti od narození Materiál: jemná plyš Rozměry: 24 x 24 cm
Výrobce (značka): Teddies
Do obchodu

Kočička patří hned vedle pejska k nejoblíbenějším domácím mazlíčkům. A plyšové kočky hned vedle plyšových medvídkům zase k nejoblíbenějším plyšákům a plyšovým hračkám pro děti.

Pokud dítě zatouží po koťátku, bývá dobrým nápadem mu nejdříve pořídit plyšovou kočičku. Plyšová hračka nepotřebuje mlíčko ani péči (tak jako živé zvířátko), přesto se na plyšové hračce dítě může naučit, že o živé mazlíčky je potřeba se postarat. Koupit se dají dokonce i interaktivní plyšové kočky, které umí mňoukat, holčičky a kluci je mohou vzít na procházku a nebo nakrmit mlékem. Nejlákavější vlastností plyšových koček je však zcela určitě to, že se dají pomazlit. Že mají hebký kožíšek a mohou spát s dítětem v postýlce. To u živých koček je potřeba ocenit také to, že dokáží chytat myši. A vůbec: Věděli vaše děti, že kočky chytají myši? Že nejsou jenom na mazlení? :-)

Komu koupit plyšovou kočku?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • milonvice a milovníky koček
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 179 do 899 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 620 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


20. 10. 2020, aktualizovano 04. 10. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: