Oblíbené hračky s motivem Harry Potter

Figurka, kostým, stavebnice Lego a další žádané hračky a hry s postavou Harryho Pottera a ostatních kouzelníků z Bradavic.

Figurky Harry Potter – a jeho přátelé a nepřátelé

HARRY POTTER

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Harry Potter Hrad Bradavice

za 1899 Kč na Hračky 4kids.cz
Bradavický hrad nabízí dětem hru s figurkami ze světa Harryho Pottera, a to do výšky 8 cm. Obsah balení: Bradavický hrad exkluzivní panenka Hermiony 11 ks příslušenství v podobě nábytkových doplňků Upozornění: 3 doplňkové učebny jsou v nabídce dalších samostatných produktů Kupte dětem Bradavický hrad! Vhodné pro děti od 5 let Výška hradu: 55 cm
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Harry Potter 26 cm a Voldemort 30 cm panenka

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Voldemort představující sílu zla v Bradavicích, tentokrát jako figurka oblečená do černého pláště, v ruce třímající kouzelnickou hůlku, v obličeji s neoblomným výrazem. Harry Potter , který stojí statečně proti této síle doprotívky. Společně s dalšími postavičkami si děti mohou přehrát příběhy odehrávající se v magickém prostředí plném čar a kouzel. Postavičky lze skrze ohebné klouby simulovat do rozličných realistických pozic. Přednosti: detailní zpracování luxusní balení Vyberte dětem postavy z Bradavické školy! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Výška Voldemort: 30 cm Výška Harry: 26 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Adventní kalendář Harry Potter Cube

za 1199 Kč na Hračky 4kids.cz
Harry Potter  se stal motivem pro sadu drobnůsek ukrytých v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevírat jedno okénko po druhém. V každém z nich je čeká malé překvapení na téma veselé postavičky. Vyberte dětem adventní kalendář! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet okének: 24 ​​​​​​​Rozměr balení: 23,5 x 25 x 23,5 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Harry Potter Hermiona se svítícím patronem

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
Figurka Hermiony s bohatými kadeřavými vlasy, čeká na své fanoušky, kteří se rádi přenášejí do školy kouzel v Bradavicích a rádi si připomínají oblíbené scénky z příběhů o Harry Potterovi. Funkčnost: pohyblivé ruce, nohy a hlava figurky možnost spustit holografické světelné efekty na kouzelnický štít nebo Patronu Vydru Obsah balení: figurka Hermiony kouzelnická hůlka, 2 knihy kouzel, pírko, lektvar Kupte dětem figurku z Bradavic! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Výška: 20 cm Baterie: 3 x LR41 (součást balení)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Harry potter a tajemná komnata sirius black

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
Sirius Black , kmotr Harryho Pottera, byl nejlepším přítelem Jamese a Lily Potterových. Stejně jako ostatní postavičky je oblečen v autentickém oblečku a v ruce drží kouzelnickou hůlku. Společně se Siriem Blackem i dalšími postavičkami si děti mohou přehrát příběhy odehrávající se v magickém prostředí plném čar a kouzel. Postavičky lze skrze ohebné klouby simulovat do rozličných realistických pozic. Přednosti: detailní zpracování jedenáct ohebných kloubů v krku, ramenech, bocích, kolenech, loktech a zápěstích Vyberte dětem postavy z příběhů Harryho Pottera! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast, textil
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Harry potter a tajemná komnata belatrix lestrangeová

za 859 Kč na Hračky 4kids.cz
Belatrix Lestrangeová , jedna z hlavních protivníků Harryho Pottera a čarodějných učňů ve škole kouzel v Bradavicích. Je stejně jako ostatní postavičky oblečena v autentickém oblečku a v ruce drží kouzelnickou hůlku. Společně s Belatrix i dalšími postavičkami si děti mohou přehrát příběhy odehrávající se v magickém prostředí plném čar a kouzel. Postavičky lze skrze ohebné klouby simulovat do rozličných realistických pozic. Přednosti: detailní zpracování jedenáct ohebných kloubů v krku, ramenech, bocích, kolenech, loktech a zápěstích Vyberte dětem postavy z příběhů Harryho Pottera! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast, textil
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Harry potter na nástupišti

za 799 Kč na Hračky 4kids.cz
Harry Potter je jedním z čarodějných učňů ve škole kouzel v Bradavicích. Je připraven, včetně sovy Hedviky a zavazadel, pro odjezd z nádraží King's Cross v Londýně do Bradavic. Společně s dalšími postavičkami si děti mohou přehrát příběhy odehrávající se v magickém prostředí plném čar a kouzel. Postavičky lze skrze ohebné klouby simulovat do rozličných realistických pozic. Přednosti: detailní zpracování jedenáct ohebných kloubů v krku, ramenech, bocích, kolenech, loktech a zápěstích Vyberte dětem postavy z Bradavické školy! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast, textil
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Děti chtějí být jako jejich hrdinové. Nebo jim chtějí být alespoň na blízku. Chtějí je chytat za ruce, objímat, hrát si s nimi. Snad proto se největší oblibě mezi dětmi těší figurky a panenky a různé plastové postavičky ze světa kouzelníka Harryho Pottera.

Figurky existují dvojího druhu:

 • na běžné hraní
 • sběratelské figurky

Aby nedošlo k mýlce! I sběratelské figurky jsou určené na hraní. Jen obsahují něco navíc. Především se mohou pochlubit svou komplexností. Neboli pokud je sbíráte a postupně si pořídíte všechny postavičky z magického světa Harryho Pottera, máte jistotu, že všechny figurky budou mít jednotný styl a design, takže k sobě bezvadně padnou.

Sběratelské figurky Harryho Pottera a ostatních členů kouzelnické školy v Bradavicích vycházejí v populární sérii Funko Pop. Jde o velmi oblíbené vinylové figurky, takže si s nimi děti opravdu rády hrají. Série Funko Pop obsahuje všechny známější postavy z knih o Harrym Potterovi.

Pokud vaše holčička (a nebo i kluk!) dávají přednost klasičtější podobě figurek, pak dítěti kupte panenku Harryho Pottera, kterou vyrábí firma Mattel.

Stejně jako v případě Funko Pop, také Mattel připravil pro děti mnoho postav. Samozřejmě nechybí žádná z hlavních postav, tedy Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Ginny Weasleyová nebo třeba Draco Malfoy. Kromě samotných postaviček se na tyto panenky dá pořídit ještě více různých oblečků. Tedy pardon: hábitů.

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
 • holky
 • kluci
Věk dítěte:
 • od 3 let
 • do cca 12 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 73%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 179 do 1899 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 600 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 1899 Kč

Harry Potter Hrad Bradavice

Obrázek hračky Harry Potter Hrad Bradavice

Lego Harry Potter

Je až dech beroucí, co vše se dá ze stavebnice Lego postavit. Pro fanoušky malého kouzelníka s kulatými brejličkami připravilo Lego série stavebnic, které kreativním způsobem přibližují svět Harryho Pottera.

LEGO HARRY POTTER

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Harry potter 71043 bradavický hrad

za 8389 Kč na Hračky 4kids.cz
Bradavický hrad s 5 sestavitelnými loděmi si mohou děti sestavit z 6020 dílků. Po sestavení se děti mohou přenést do atmosféry Bradavického kouzelného světa, nechat usednout figurky bradavických profesorů a studentů ve Velké síni. Mohou si začít přehrávat nespočet příběhů z tohoto krásného pohádkového příběhu. Proklouznout do tajemné komnaty tajným vchodem, postavit se baziliškovi, zúčastnit se hodiny obrany proti černé magii, procházet po pohyblivém schodišti, učit se na kouzelnické zkoušky v knihovně. K dispozici mají nebelvírský meč, pohár Helgy z Mrzimoru, hůlky, lektvary, prapory jednotlivých kolejí, plameny, kotel a 2 zvětšovací skla a také k mikrofigurkám najdeš 2 šachové sochy a sochu architekta Bradavic. Obsah balení: celkem 6020 dílků, 4 minifigurky, 27 mikrofigurek skládací mikromodel Bradavického hradu, Hagridova chýše, vrba mlátička a 5 lodí Velká síň se skládacími „vitrážovými okny“, prapory jednotlivých kolejí, lavice stoly, planoucí pochodně a pohyblivé schodiště učebna na míchání lektvarů se sklenicemi na policích učebna obrany proti černé magii s roztříděnými sklenicemi s lektvary, gramofonem a skříní se strašidlem šachová komnata s šachovými figurkami komnata nejvyšší potřeby s roztříděnými prvky včetně ohnivého poháru a rozplývavé skříně tajemná komnata s baziliškem a deníkem Toma Raddla skrytá místnost s ďáblovým osidlem s prvky úponků společenská místnost Nebelvíru s krbem a místy na sezení kabinet profesorky Dolores Umbridgeové s pracovním stolem, židlí a růžovými vybavením knihovna s policemi a pracovními psacími stoly; kabinet profesora Brumbála se vstupem v soše grifina a skříní vzpomínek pavouk Aragoga a skládací dýně v Hagridově chýši vrba mlátička, skládací létající auto Ford Anglia v rotujících větvích Skladba 4 minifigurek: Godric Nebelvír, Helga z Mrzimoru, Salazar Zmijozel a Rowena z Havraspáru skládací podstavcem, na němž si lze minifigurky vystavit Skladba 27 mikrofigurek: Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy™, Albus Brumbál profesor Snape, profesorka McGonagallová, Remus Lupin, profesorka Dolores Umbridgeová Argus Filch, Lord Voldemort™, Bellatrix Lestrangeová, 3 studenti ze všech 4 kolejí 2 šachové figurky a socha architekta Bradavic a 5 mozkomorů figurka pavouka Aragoga a baziliška, skládací maďarský trnoocasý drak Kupte fanouškům stavebnici LEGO® Harry Potter! Vhodné pro děti od 16 let Počet dílků: 6020 Rozměr modelu: 58 x 69 x 43 cm
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Harry potter 76389 bradavice tajemná komnata

za 2900 Kč na Hračky 4kids.cz
Tajemnou komnatu , další část z modulární stavebnice Bradavic, je všestrannou a úchvatnou stavebnicí, si mohou děti sestavit z 1176 dílků. Poté si mohou přehrát kouzelnický příběh s Harrym Potterem a dalšími postavičkami v proslulé Tajemné komnatě. Obsah balení: celkem 1176 dílků exkluzivní zlatá minifigurka Voldemorta k oslavě 20 let minifigurky Harryho Pottera, Ginny Weasleyové, Tom Raddleho, Colina Creeveye Justina Finch-Fletchleyho, Lenky Láskorádové, Zlatoslava Lockharta, Albuse Brumbála profesorky Sinistry a Skoro bezhlavý Nicka bezhlavý Nick je speciální minifigurka, která svítí ve tmě pohyblivý bazilišek má otevírací čelisti, otočnou hlavu a ocas ze tří částí 6 náhodných dílků kouzelnických karet s celkem 16  Vyberte dětem stavebnici LEGO Harry Potter! Vhodné pro děti od 9 let Materiál: plast Počet dílků: 1176 Rozměr modelu: 40 x 40 x 11 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Art 31201 harry potter erby bradavických kolejí

za 2699 Kč na Hračky 4kids.cz
E rby kolejí kouzelnické školy jsou motivem pro stavebnici edice Lego® Art . Tvůrčí sada přináší stavitelům ojedinělou možnost, a to sestavení erbu Nebelvíru, Zmijozelu, Mrzimoru nebo Havraspáru. Při poslechu hudebního doprovodu se mohou stavitelé ponořit do světa Harryho Pottera a získat nové znalosti na téma kolejí kouzelnické školy. Stavebnici zajisté ocení fanoušci hudby, designu a architektury. Přednosti: precizně zpracované kostičky s přesnou návazností unikátní dárek i investice Zajistěte si do své sbírky ojedinělou stavebnici! Vhodné pro stavitele od 18 let Počet dílků: 4249
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Harry potter 75969 astronomická věž v bradavicích

za 2129 Kč na Hračky 4kids.cz
Astronomickou věž v Bradavicích se známými místnostmi, si mohou děti sestavit z 971 dílků. Děti mohou poté objevovat magické funkce, např. magické mandragory ve skleníku, nebo prostory havraspárských kolejí s přístroji pro astronomii. Zajisté neopominou návštěvu učebny profesora Horacia Křiklana. Přednosti: přesně do sebe zapadající dílky stavebnice stavění rozvíjí představivost a jemnou motoriku Kupte dětem stavebnici Lego Harry Potter! Vhodné pro děti od 9 let Počet dílků: 971
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Harry potter 76403 ministerstvo kouzel

za 2099 Kč na Hračky 4kids.cz
Ministerstvo kouzel si děti mohou sestavit z 990 dílků. Mohou se tak snadno přenést do světa kouzel a přehrát si příběh podle filmového zpracování. Se sadami Lego Harry Potter tak mohou zažít mnohá dobrodružství v Bradavicích, na kultovních místech. Od Brumbálovy pracovny až po hodinovou věž, kde po otočení hodin budou cestovat časem nebo se pak roztočí pomocí funkce tančení. Obsažené figurky se otočením hlav a nasazením nového dílku vlasů promění v Alberta Runcorna, Mafaldu Hopkirkovou a Rega Cattermolea. Holky a kluci budou mít za úkol najít medailonek Salazara Zmijozela a uprchnout s ním, než je dopadnou smrtijedi Yaxley a Pius a mozkomor. Pro chytré telefony a tablety lze využít interaktivní návod po stažení bezplatné aplikace LEGO, která přináší nástroje pro přibližování a otáčení. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly. Skladba a funkčnost: otočením hlavy minifigurky a nasazením nového dílku vlasů se figurky promění Obsah balení: celkem 990 dílků minifigurky - Harry Potter, Hermiona Grangerová a Ron Weasley™ kancelář Dolores Umbridgeové, pracovna Arthura Weasleyho oddělení záhad, síň pro disciplinární řízení Kupte dětem kvalitní stavebnici LEGO! Vhodné pro děti od 9 let Materiál: plast Počet dílků: 990
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Harry potter 75948 hodinová věž v bradavicích

za 2079 Kč na Hračky 4kids.cz
Hodinovou věž v Bradavicích  si děti mohou sestavit z 922 dílků. Poté se mohou přenést si mohou přehrát příběhy podle filmového zpracování a zažít mnohá dobrodružství v Bradavicích na kultovních místech. Od Brumbálovy pracovny až po hodinovou věž, kde po otočení hodin budou cestovat časem nebo se pak roztočí pomocí funkce tančení. Součástí jsou figurky, které jsou novinkou června 2019. Stavebnice Lego jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop dětskými prstíky. Obsah balení: celkem 922 dílků 8 minifigurek: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Fleur Delacourová Cedric Diggory, Viktor Krum, Albus Brumbál, Madam Maxime pro všechny kouzelnické hůlky, kostýmy na vánoční ples třípatrová hodinová věž v Bradavicích, vstupní hala, učebna obrany proti černé magii ošetřovna, koupelna prefektů, Brumbálova pracovna a ledové dekorace na vánoční ples Obsažené doplňky: truhla a Ohnivý pohár, stůl, židle, lektvary, skleněná vitrína, kniha, stůl s kalamářem a perem sestavitelná lampa, tabule, 2 lůžka a 2 sestavitelné lampy, mozaikové okno s mořskou pannou Brumbálova židle a stůl s kalamářem a brkem, Myslánka a meč Godrika Nebelvíra 2 ledové stoly se 2 sklenicemi, sestavitelná ledová socha, vánoční stromeček Kupte dětem kvalitní stavebnici LEGO! Vhodné pro děti od 9 let Materiál: plast Počet dílů: 922 Rozměry: 38 x 9 x 35 cm Hodinová věž: 35 x 34 x 18 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Harry potter 76388 výlet do prasinek

za 1719 Kč na Hračky 4kids.cz
Cukrárnu Medový ráj a hospodu U Tří košťat , dvě nejslavnější budovy v Prasinkách, si mohou děti sestavit z 851 dílků. Poté si mohou přehrát kouzelnický příběh s Harrym Potterem a dalšími postavičkami ve dvou proslulých budovách při návštěvě Prasinek. Obsah balení: celkem 851 dílků exkluzivní zlatá minifigurka Rona Weasleyho k oslavě 20 let minifigurky Harryho Pottera, Deana Thomase, profesorky McGonagallové madam Rosmertya pana a paní Flumeových pouliční lampa, zasněžená lavička, tabule s plakátem hledaného Siriuse Blacka nábytek, doplňky, 4 náhodné sběratelské kouzelnické karty s celkem 16  Vyberte dětem stavebnici LEGO Harry Potter! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet dílků: 851 Rozměr modelu: 22 x 30 x 9 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
 • holky
 • kluci
 • rodiče (občas jako „pomocníci“ se skládáním)
Věk dítěte:
 • od 5-7 let
 • do 18+ let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kostýmy a doplňky ke kostýmům Harryho Pottera

Chystáte se na maškarní ples. Kostým na takovou akci je nutností. Co takhle kostým Harryho Pottera nebo dalších postav z Bradavic?

KOSTÝM HARRY POTTER399

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Harry Potter Hermiony kouzelnická hůlka

za 319 Kč na Hračky 4kids.cz
Kouzelnická hůlka Hermiony zajisté potěší všechny fanoušky kouzelníků z Bradavické školy kouzel. Patří do sady replik s autentickým zdobením. Holky a kluci mohou najít v této sérii samostatně nabízené hůlky Harryho Pottera, Rona Weasleye, Luny Lovegoodové a Albuse Brumbála. Poté se s nimi mohou ponořit do světa kouzel a přehrávat si s nimi dobrodružné příběhy s použitím kouzel, jako je Aguamenti, Expelliarmus, Incendio a další. Vyberte dětem kouzelnickou hůlku! Vhodné pro děti od 5 let Velikost: 30 cm
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Ostatní

Z ostatních hraček pro děti s motivy Harry Potter upoutají pozornost precizně zpracované stavebnice od značky Metal Earth. Jde o úchvatné kovové modely na motivy kouzelného světa našich malých kouzelníků.

Dále za zmínku stojí také puzzle s obrázky Harryho Pottera a jeho přátel. A v neposlední řadě dobře zabaví stolní hry, díky kterým se můžete dokonce na chvíli stát těmito sympatickými kouzelnickými hrdiny. Za všechny jmenujme například deskovou hru Labyrinth Harry Potter.

Ale daleko největší skupinou předmětů s obrázkem nebo motivem ze světa o Harry Potterovi jsou různé školní pomůcky, oblečení, sběratelské kartičky a upomínkové předměty.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Harry Potter interaktivní Sova Hedvika

za 1699 Kč na Hračky 4kids.cz
Sova Hedvika vyrobená podle námětu příběhů o Harry Potterovi, čeká až ožije dětem pod rukama. Funkčnost: umí otáčet hlavou o 270°, mává křídly rozeznává jakým tónem hlasu se ni mluví,podle tohoto tónu odpovídá reaguje na obálku se zprávou, bere si ji do zobáku Kupte dětem plyšovou sovu Hedviku! Vhodné pro děti od 5 let Výška: 30 cm Baterie: 3 x AA (součást balení)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

112593 3d puzzle harry potter bradavický hrad 540 dílků

za 1599 Kč na Hračky 4kids.cz
Bradavický hrad si mohou děti seskládat jako 3D objekt z kvalitních 540 dílků, které do sebe přesně zapadají a dají se sestavit bez použití lepidla. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku zaručená stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Vyberte dětem 3D puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 10 let Počet dílků: 540 Rozměry balení: 9 x 27,3 x 37,3 cm
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Harry Potter Boj o Bradavice

za 1389 Kč na Hračky 4kids.cz
Kooperativní karetní hra, ve které mohou hráči uplatnit schopnost vzájemné spolupráce a strategie. Hráči mají za úkol ochránit Bradavice před temnými silami, které je ohrožují. V rolích studentů Harryho, Rona, Hermiony a Nevilleho si vylepšují svůj balíček karet postav, kouzel a kouzelných předmětů. Tak aby společnými silami porazili temné síly. Sedm částí hry zajišťuje postupné přidávání nových nepřátel a kouzel a zároveň pokročilejších pravidel. Kupte dětem Boj o Bradavice! Vhodné pro děti od 11 let Počet hráčů: 2 - 4 Rozměr balení: 30,5 x 22,6 x 10,4 cm
Výrobce (značka): Rexhry
Do obchodu

Harry potter boj o bradavice obrana proti černé magii

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
Kompetitivní karetní hra , určená pro dva hráče. Hráči budou mít za úkol stát proti sobě na pódiu a snažit se pomocí své magie vytlačit soupeře a omráčit ho. Na pomoc jim přijdou spojenci nebo různé předměty. Hra vychází ze hry Harry Potter: Boj o Bradavice, jedná se ale o hru samostatnou. Kupte dětem karetní hru a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 11 let Počet hráčů: 2
Výrobce (značka): Rexhry
Do obchodu

Perplexus OGM Harry Potter

za 749 Kč na Hračky 4kids.cz
Hlavolam ze světa Harryho Pottera s malou kuličkou uzavřenou v plastové kouli, která by se měla dostat z bodu 1 do bodu 100. Musí projít 3D bludištěm přes různorodé překážky pomocí natáčení. Kluci a holky budou nejspíše nuceni několikrát protočit kouli o 360°, než se kulička dostane do cíle. Přednosti: zlepšuje logickou úvahu plast velmi odolný při nechtěném pádu na zem rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí Kupte dětem Perplexus hlavolam! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Puzzle 3d harry potter bradavice velká síň 185 dílků

za 699 Kč na Hračky 4kids.cz
Velkou bradavickou síň z příběhů Harryho Pottera, si mohou postavit děti ze 185 dílků ve formátu 3D. Jednotlivé dílky stavebnice se k sobě přikládají bez použití lepidla a nůžek. Dílky jsou vyrobeny z pevného kartónu kašírovaného potisknutým papírem. Přednosti: rozvíjí motoriku a fantazii trénuje zručnost Nechejte děti postavit stavbu ve 3D! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: pevný kartón Počet dílků: 187 Obtížnost: 4 Rozměr po sestavení: 46,4 x 53,2 x 39,7 cm Rozměry: 23 x 31 x 6 cm
Výrobce (značka): Cubicfun
Do obchodu

Puzzle 3d harry potter bradavice astronomie 243 dílků

za 699 Kč na Hračky 4kids.cz
Bradavickou budovu Astronomie z příběhů Harryho Pottera, si mohou postavit děti z 243 dílků ve formátu 3D. Jednotlivé dílky stavebnice se k sobě přikládají bez použití lepidla a nůžek. Dílky jsou vyrobeny z pevného kartónu kašírovaného potisknutým papírem. Přednosti: rozvíjí motoriku a fantazii trénuje zručnost Nechejte děti postavit stavbu ve 3D! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: pevný kartón Počet dílků: 243 Obtížnost: 5 Rozměry: 23 x 31 x 6 cm  
Výrobce (značka): Cubicfun
Do obchodu

Ať už jsi velkým fanouškem knížek a filmů o Harrym Potterovi – anebo jsi jen typický Mudla, kterého ten podivín „Jindřich Hrnčíř“ a jeho svět kouzel nechává chladným, protože mu prostě jako žádný Mudla na světě nemůže rozumět, je jisté, že o Harrym Potterovi jsi už toho hodně slyšel (a viděl). A to je důkaz nesmírné celosvětové popularity, kterou si příběhy o Harrym Potterovi jistě zaslouží. Spisovatelka J. K. Rowlingová to zkrátka vymyslela a napsala moc dobře.

18. 02. 2020, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: