Facebook icon RSS icon YouTube icon

Interaktivní plyšové hračky Furreal Friends

Nikdo se netěší na svůj svátek, narozeniny, Velikonoce či Vánoce tak moc jako děti. Stejně netrpělivě očekávají i 1. června. Den, kdy slaví svátek všechny děti. Děti se už nemůžou radostí dočkat a mají k tomu hned dva důvody, za prvé že dostanou nějaký ten dárek (ať už hračku, nějaký ten pamlsek nebo s rodiči pojedou na nějaký výlet), za druhé u školáků a předškoláků je to jakási předzvěst velkých letních prázdnin, protože do konce školního roku chybí už jen jeden měsíc.

Interaktivní panda PomPom
Interaktivní panda PomPo

Pokud tedy patříte k rodičům, kteří svým dětem na Den dětí dopřejí nejen krásný výlet nebo příjemně strávené odpoledne v cukrárně, ale také chtějí koupit nějakou tu hračku, doporučuji například řadu interaktivních plyšových hraček FurReal Friends od firmy Hasbro. Možná si řeknete, že je to tip zase jenom pro holky, ale i malí kluci si s hračkami FurReal Friends, které vydávají různé zvuky nebo se pohybují, vyhrajou (to vím z vlastní zkušenosti:-).

Výrobce Hasbro

Co je zač společnost Hasbro? Mezinárodní firma Hasbro se specializuje na výrobu hraček a deskové hry (Scrabble, Monopoly aj.). Společnost Hasbro sídlí ve Spojených státech amerických a pobočky má po celém světě. První úspěchy slavila společnost s kolekcí My little Pony, následovala úspěšná éra Transformers. V současnosti jsou u dětí oblíbené pistole NERF a také interaktivní plyšová mláďata FurReal Friends.

FurReal Friends

Interaktivní řada plyšových zvířátek FurReal Friends je opravdu vydařená, jsou to malí rozmilí mazlíčci, kteří jsou určeni nejen ke hraní, ale i k pomazlení a pohlazení. Plyšová zvířecí mláďátka jsou vyrobena v několika velikostech. Hasbro počítá s tím, že ne všichni si mohou dovolit svým ratolestem koupit hračky za několik tisíc korun, proto přicházejí s interaktivními plyšovými hračkami od nejmenších velikostí (které byly vyrobeny jako první), které stojí podstatně méně.

Různě velké hračky

Původními plyšovými hračkami, které se pro svou oblíbenost stále vyrábí, jsou zhruba 10centimetrová mláďata, která se umějí hýbat a vydávat zvuky. Jsou to například štěňata, koťata, lachtani, papoušci apod. Hračky se dají pořídit do 200 Kč a udělají stejně velkou radost jako hračky velké. Součástí balení je 1 baterie AA. (My jsme dceři pořídili malé koťátko, které když zmáčkne na zádech, radostně vrtí ocáskem a vrní.)

Hračky FurReal Friends
Hračky FurReal Friends

Pak jsou hračky větší, které lze sehnat za cenu okolo 400 Kč. Z této kolekce lze pořídit např. roztomilé novorozeně pandy, které chrápe, mrská packami, výská a vrní. Hračka je velká 18 centimetrů. Součástí balení je i malá lahvička, s kterou lze pandičku krmit, a také 3 tužkové baterie AA. 

Panda FurReal Friends
Panda FurReal Friends

Další hračkou může být interaktivní mládě ledního medvídka, které je velké 25 cm, stojí kolem 600 Kč a má už další funkce – směje se a chichotá, když ho dítě pohladí po bříšku, polyká nahlas, když mu dítě strčí lahvičku do tlamy, chrápe, když ho dítě hladí po zádech a konejší.

A nejdražšími hračkami jsou interaktivní plyšová mláďata, která už umí lézt, sedat si, vydávat zvuky a reagovat na hlas. My jsme dětem zakoupili krásnou chodící pandí holčičku PomPom, která následuje zvuk chrastítka, takže chodí za dítětem jako ochočený pejsek. Panda má obrovské modré oči a růžovou mašličku v oušku a také obojek se značkou FurReal Friends. Součástí balení je nejen chrastítko, ale i lahvička na pití a také 4 baterie AA. Prozatím je to nejnovější interaktivní hračka z kolekce FurReal Friends. Cena těchto hraček se pohybuje od tisícikoruny výše.

Interaktivní panda PomPom
Interaktivní plyšové hračky Furreal Friends

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář