6 tipů na adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendář s hračkami

Vánoce se kvapem blíží a děti se už nemohou dočkat, co jim letos Ježíšek nadělí pod stromeček. Abychom dětem to čekání trochu zkrátili a ukojili jejich netrpělivost, sháníme jim každý rok adventní kalendář, díky němuž znají přesný počet dní, které chybí do Štědrého dne (a díky tomu máme od dětí klid, protože se nás tak často nevyptávají: "Maminko, tatínku, kdy už přijde Ježíšek?").

Adventní kalendáře s hračkami

Adventních kalendářů je nepřeberné množství a jejich obsahy jsou různé – od čokoládových figurek a sladkých mlsek přes samolepky po hračky a příslušenství pro ně. Jedno však mají společné, všechny mají 24 okének, v nichž se schovává malé překvapení určené pro děti, a první okénko se otevírá 1. prosince.

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Adventní kalendář Harry Potter Cube

za 2299 Kč na Hračky 4kids.cz
Harry Potter  se stal motivem pro sadu drobnůsek ukrytých v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevírat jedno okénko po druhém. V každém z nich je čeká malé překvapení na téma veselé postavičky. Vyberte dětem adventní kalendář! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet okének: 24 ​​​​​​​Rozměr balení: 23,5 x 25 x 23,5 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

71087 asterix: adventní kalendář piráti

za 1329 Kč na Hračky 4kids.cz
Pirátská loď je motivem pro drobnůstky ukryté v Adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení.  Poslední den si mohou vytvořit celý příběh na dané téma. Funkčnost: pohyblivý držák plachty, vesla i kormidlo na rybářský háček lze připevnit ryby veslice plave a může převážet dvě figurky s dodaným závažím může pirátská loď plout ve vraním hnízdě může figurka držet hlídku Obsah balení: Asterix, 5 dalších postav z komiksu dílky pro sestavení lodě Vyberte dětem jeden z Adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Výška figurky: 7,5 cm Rozměry lodě: 46 x 24 x 43 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

70778 adventní kalendář novelmore dariova dílna

za 1249 Kč na Hračky 4kids.cz
Dariova dílna je motivem pro drobnůstky ukryté v Adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení.  Poslední den si mohou vytvořit celý příběh na dané rytířské téma. Obsah balení: Dario, exkluzivními vynálezy z jeho tajné dílny známí hrdinové z Novelmore Vyberte dětem jeden z Adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet okének: 24 Počet kostiček: 135 Rozměry balení: 58 x 38 x 14 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

City 60347 obchod s potravinami

za 1219 Kč na Hračky 4kids.cz
Kupte stavebnici LEGO® City 60329 Školní den spolu s LEGO® City 60347 Obchod s potravinami a získáte LEGO® City 60352 Adventní kalendář LEGO® City ZDARMA! Obchod s potravinami  si děti mohou postavit ze 404 dílků. Tato sada je kompatibilní s dalšími tématickými sadami, například s Dodávkou z farmy, kterou mohou děti přivézt vypěstovanou zeleninu.  Prostřednictvím dílů parkoviště lze model propojit s dalšími stavebnicemi Lego. Přednosti: kvalitní materiál precizně do sebe zapadající dílky stavění rozvíjí u děti představivost i motoriku Obsah balení: celkem 404 dílků 5 minifigurek, včetně pana Zahrádky supermarket, nejrůznější zboží elektromobil, vysokozdvižný vozík a nákupní košík jednoduchý tištěný návod na sestavení Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO® City! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Počet dílků: 404
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

City 60329 školní den

za 1189 Kč na Hračky 4kids.cz
Kupte stavebnici LEGO® City 60329 Školní den spolu s LEGO® City 60347 Obchod s potravinami a získáte LEGO® City 60352 Adventní kalendář LEGO® City ZDARMA! Školní autobus a školní budovu si mohou děti sestavit ze 433 dílků. Potom si mohou přehrát příběh, kdy budou děti dopravovat do školy, včetně žáka, který je handikepovaný. Mohou využít rampu pro vozíčkáře pro nástup i výstup. Po cestě musí být obezřetní na ostatní příslušníky silničního provozu, jako například na dítě na BMX jedoucí rychle po cyklistické stezce. V areálu školy si mohou užít lezeckou zeď nebo si zaskákat panáka před hodinou estetické výchovy, kde se chystá bubnování. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly. Pro chytré telefony a tablety lze využít interaktivní návod po stažení bezplatné aplikace LEGO, která přináší nástroje pro přibližování a otáčení. Skladba a funkčnost: dílky pro sestavení 2 patrové školní budovy se školním dvorem modelu školního autobusu, zastávky, kola 7 minifigurek, včetně 2 postav z LEGO® City TV, figurka veverky Bunsenův kahan, kostra pro výuku anatomie, lavice, tabule, kytara, bicí souprava, mikrofon 2 učebny, důr s lezeckou stěnou a panákem, školní autobus, kolo křižovatka s přechodem pro chodce, cyklopruh umožňující propojení s ostatními sadami LEGO doplňky pro minifigurky, včetně kamery, helem, batohů, kytary a bicích paliček Kupte dětem jednu ze stavebnic LEGO City! Vhodné pro děti od 6 let   Počet dílků: 433 Rozměry školy: 15 x 27 x 25 cm  
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Kosmetický adventní kalendář

za 1099 Kč na Pompo.cz
Dívčí adventní kalendář, který obsahuje dárky na každý prosincový den včetně Vánoc. Objev, co se skrývá v jednotlivých okýnkách. Kalendář, který obashuje překvapení na každý den, každý den něco nového z dekorativní kosmetiky - řasenku, rtěnku, lesk na rty, oční stíny, štětce, tužku na oční linky. Vše v provedení, které padne do každé kabelky nebo na cestování.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Adventní kalendář Harry Potter 2021 - ponožky

za 1089 Kč na Hračky 4kids.cz
Harry Potter  se stal motivem pro sadu drobnůsek ukrytých v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevírat jedno okénko po druhém. V každém z nich je čeká 12 párů ponožek univerzální velikosti 36–41. Vyberte dětem adventní kalendář! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: polyester a elastan Počet okének: 24 Rozměr balení: 21 x 26 x 9 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Každoročně své malé tříleté dcerce pořizujeme nějaký ten adventní kalendář a její radost z něho je k nezaplacení – každé prosincové ráno malá vstává s radostí a žene se s rozsvícenýma očima ke kalendáři a rychle otevírá jedno z 24 okének. A protože dáváme přednost spíše kalendářům s hračkami, samolepkami nebo příslušenstvím k panenkám před cukrovinkami, máme alespoň klidné svědomí, že malá si nekazí zuby a nepřecpe se sladkostmi.

Pojďme se již podívat na konkrétní tipy na adventní kalendáře, které Vaše děti zaujmou a potěší.

1. Adventní kalendář Barbie

Adventní kalendář Barbie (vybrat si je možné z edice 2012, nebo 2013) obsahuje 1 červené šatičky, 4 páry bot, 6 různých kabelek, doplňky do vlasů, náhrdelníky a náramky a jiné doplňky a příslušenství pro panenky Barbie. Tento adventní kalendář je určen malým i velkým obdivovatelkám panenek Barbie.

2. Stavebnice Lego Star Wars Adventní kalendář

Pro kluky a jejich táty je v Adventním kalendáři stavebnice Lego Star Wars připraveno 24 překvapení ve formě exkluzivních figurek, hvězdných lodí a doplňků týkajících se Hvězdných válek.

Adventní kalendář stavebnice Lego Star Wars
Adventní kalendář stavebnice Lego Star Wars

3. Stavebnice Lego Friends Adventní kalendář

Stavebnice Lego Friends Adventní kalendář je cílen na milovnice stavebnice Lego Friends. Adventní kalendář obsahuje dvě postavičky – Stephanie a Lily, sněžný skútr, vánoční stromeček a další součásti, díky nimž si malé architektky mohou postavit vánoční tržiště.

4. Stavebnice Lego City Adventní kalendář

V Adventním kalendáři stavebnice Lego City je přichystáno 24 dárečků jako například vánoční stromeček, gril, závodní auto, klouzačka, astronaut, policista, zloděj, řidič závodního auta a dalších 5 báječných minifigurek. Skvělý dárek pro malé i velké stavitele.

5. Adventní kalendář Briliantina

Adventní kalendář Briliantina je vyroben ve dvou sadách, buď se jedná o 24 prstýnků, nebo 24 párů náušnic. Kalendář ocení malé i velké slečny, které se rády parádí.

6. Samolepky FunToSee Adventní kalendář

Samolepky FunToSee Adventní kalendář ocení jak kluci, tak holky, které si rády lepí obrázky, samolepky, nálepky na zeď. Tato sada obsahuje 25 nálepek, které se po jedné (podle čísla) každý den nalepují na zeď. Na obrázku je ozdobený vánoční stromeček. Prvního prosince se nalepí květináč na stromeček, na Štědrý den se dolepí poslední nálepka, kterou je vánoční špička, která patří na vrchol stromku, a obrázek je kompletní.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 99 do 2299 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 760 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Adventní kalendář 18+

Obrázek hračky Adventní kalendář 18+

red | 14. 11. 2013 Facebook icoE-mail ico
Štítky: