6 tipů na adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendář s hračkami

Vánoce se kvapem blíží a děti se už nemohou dočkat, co jim letos Ježíšek nadělí pod stromeček. Abychom dětem to čekání trochu zkrátili a ukojili jejich netrpělivost, sháníme jim každý rok adventní kalendář, díky němuž znají přesný počet dní, které chybí do Štědrého dne (a díky tomu máme od dětí klid, protože se nás tak často nevyptávají: "Maminko, tatínku, kdy už přijde Ježíšek?").

Adventní kalendáře s hračkami

Adventních kalendářů je nepřeberné množství a jejich obsahy jsou různé – od čokoládových figurek a sladkých mlsek přes samolepky po hračky a příslušenství pro ně. Jedno však mají společné, všechny mají 24 okének, v nichž se schovává malé překvapení určené pro děti, a první okénko se otevírá 1. prosince.

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Každoročně své malé tříleté dcerce pořizujeme nějaký ten adventní kalendář a její radost z něho je k nezaplacení – každé prosincové ráno malá vstává s radostí a žene se s rozsvícenýma očima ke kalendáři a rychle otevírá jedno z 24 okének. A protože dáváme přednost spíše kalendářům s hračkami, samolepkami nebo příslušenstvím k panenkám před cukrovinkami, máme alespoň klidné svědomí, že malá si nekazí zuby a nepřecpe se sladkostmi.

Pojďme se již podívat na konkrétní tipy na adventní kalendáře, které Vaše děti zaujmou a potěší.

1. Adventní kalendář Barbie

Adventní kalendář Barbie (vybrat si je možné z edice 2012, nebo 2013) obsahuje 1 červené šatičky, 4 páry bot, 6 různých kabelek, doplňky do vlasů, náhrdelníky a náramky a jiné doplňky a příslušenství pro panenky Barbie. Tento adventní kalendář je určen malým i velkým obdivovatelkám panenek Barbie.

2. Stavebnice Lego Star Wars Adventní kalendář

Pro kluky a jejich táty je v Adventním kalendáři stavebnice Lego Star Wars připraveno 24 překvapení ve formě exkluzivních figurek, hvězdných lodí a doplňků týkajících se Hvězdných válek.

Adventní kalendář stavebnice Lego Star Wars
Adventní kalendář stavebnice Lego Star Wars

3. Stavebnice Lego Friends Adventní kalendář

Stavebnice Lego Friends Adventní kalendář je cílen na milovnice stavebnice Lego Friends. Adventní kalendář obsahuje dvě postavičky – Stephanie a Lily, sněžný skútr, vánoční stromeček a další součásti, díky nimž si malé architektky mohou postavit vánoční tržiště.

4. Stavebnice Lego City Adventní kalendář

V Adventním kalendáři stavebnice Lego City je přichystáno 24 dárečků jako například vánoční stromeček, gril, závodní auto, klouzačka, astronaut, policista, zloděj, řidič závodního auta a dalších 5 báječných minifigurek. Skvělý dárek pro malé i velké stavitele.

5. Adventní kalendář Briliantina

Adventní kalendář Briliantina je vyroben ve dvou sadách, buď se jedná o 24 prstýnků, nebo 24 párů náušnic. Kalendář ocení malé i velké slečny, které se rády parádí.

6. Samolepky FunToSee Adventní kalendář

Samolepky FunToSee Adventní kalendář ocení jak kluci, tak holky, které si rády lepí obrázky, samolepky, nálepky na zeď. Tato sada obsahuje 25 nálepek, které se po jedné (podle čísla) každý den nalepují na zeď. Na obrázku je ozdobený vánoční stromeček. Prvního prosince se nalepí květináč na stromeček, na Štědrý den se dolepí poslední nálepka, kterou je vánoční špička, která patří na vrchol stromku, a obrázek je kompletní.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 139 do 1639 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 720 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


red | 14. 11. 2013
Štítky: